Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 27.12.2014 07:52:29 

WEB KOKŘÍKA MONTYHO a SABLEFROGS

Něco o mně

      

Tak tohle jsem já 

Jmenuji se Arés Sablefrogs, ale všichni  mi  říkají  Monty. Narodil jsem se 23.7.2007 v Žabčicích v chovatelské stanici  Sablefrogs. Možná Vás překvapí moje nezvyklá     barva, říká  se jí sobolí,  ale věřte,  že jsem  čistokrevný  Anglický kokršpaněl. Moje psí mamka je  Hanny Sable z Petrovy  pálenky a taťka Chairman  Petrs.

K mým pánečkům jsem se dostal úplnou náhodou. Jednou si takhle panička povídala se svojí kamarádkou, ta jí řekla, že její strejda má štěňátka kokra. No a protože neměla zrovna co dělat, jela se na ty kokříky podívat a vybrala si mě. A tak jsem se ocitl v Kohoutovicích, sice v paneláku, ale hned vedle lesa. Hned jsem se stal rodinným mazlem, ale už na začátku mi mamka (panička ) řekla: „ Můžeš být rozmazlený jak chceš, ale musíš poslouchat.“ Ze začátku jsem to moc nechápal, ale postupně jsem pochopil. Tak se snažím nezlobit a dělat radost, i když jsem doma zezřal vše co bylo do 1,2metru a nebylo přibitý. To že to nebylo moje mi vůbec nevadilo, protože moje krédo je – co je doma a co je pánečků, je přeci taky moje. Ale už jsem se zlepšil!!! S pánečkem jsem začal chodit na cvičák, moc mě to baví a teď se připravuji na zkoušky vloh. Tak uvidíme, co se ještě ze mě vyklube.  A teď si už pořádně prohlídněte mé stránky. 

Pokud budete  mít  nějaké  připomínky   k  mému  webu  nebo  budete  mít   na    nějaké dotazy, neváhejte mě kontaktovat.

                                      

 

 

 

 

 

TOPlist